Gwarancja autentyczności

Tylko oryginalne wyroby Mise stworzone ze znakiem jakości i innowacyjności są sygnowane etykietą i znakiem firmowym na produkcie. Tylko oryginalne wyroby są dostępne w salonach Mise.

Gwarancja dobrej ceny

W Mise relacja jakości do ceny jest szczególnie ważna. Nie przepłacasz. Cena jest odzwierciedleniem odpowiedniej jakości. Pilnujemy niskich cen u naszych dostawców, dzięki temu nasze ceny są konkurencyjne. Staramy się dać wybór klientom – prawie każdy produkt oferujemy w dwóch wersjach lub wykończeniach: Komfort i Super. Oferujemy liczne promocje i dodatkowe rabaty za duże zakupy lub kontynuację współpracy z nami.

Pełny Pakiet Usługj

Wszystko w jednej firmie czyli kompleksowe wykończenie lub remont Twojego mieszkania, domu: projekt, wszelkie roboty instalacyjno-remontowe, meble kuchenne, szafy, meble łazienkowe, glazura, podłogi, wyposażenie łazienek , meble do salonu i inne, a wszystko w korzystnej cenie, także dzięki niższemu podatkowi Vat. Zobacz więcej.

Profesjonalna obsługa

Piękna, funkcjonalna łazienka, reprezentacyjna kuchnia – o tym myśli każdy kupując lub remontując mieszkanie lub dom. Dzięki specjalistom z naszej firmy te marzenia będą osiągalne. Pomożemy dobrać optymalne rozwiązania do Państwa domu.

Profesjonalny montaż

Zapewniamy profesjonalny montaż naszych wyrobów. Jest on równie ważny jak produkcja. Dlatego przywiązujemy ogromną wagę do wiedzy i umiejętności montażystów, którzy z nami współpracują.

Serwis

Po okresie gwarancyjnym prowadzimy serwis produktów marki Mise.