Jak projektujemy?

Duże doświadczenie i liczne badania zaowocowały opracowaniem przez nas zasad dobrego projektowania. Dzięki przejrzystości i prostocie odnoszą się one zarówno do projektowania wnętrz, a także mebli i innych elementów.

Five elements design

Odkryliśmy pięć zasad, zawsze w każdym projekcie wszystkie w równym stopniu bierzemy pod uwagę. Każda jest równie ważna – i przy projekcie dużej kuchni i małej szafeczki po umywalkę. Harmonia pomiędzy nimi jest gwarancją udanego projektu.



  • Potrzeby – określenie co jest nam niezbędne? Jakie ma spełnić zadanie? Jakie funkcje? Do czego służyć?
  • Idea – pomysł, wizja, inspiracja, styl, styl życia. Od tego zaczynamy. W toku projektowania ważne jest, aby o niej cały czas pamiętać.
  • Ergonomia – Każde wnętrze czy pojedynczy mebel czy cała zabudowa muszą nam służyć, być łatwe i praktyczne w użytkowaniu.
  • Kompozycja – Całość musi być ładna, z klimatem. Musi się podobać. Pracujemy dopóki nie osiągniemy odpowiedniego efektu.
  • Możliwości – w procesie projektowania bierzemy pod uwagę różne ograniczenia, także finansowe.


Zamów projekt

Two Options Design

Wstępny projekt wykonujemy w dwóch wersjach: Komfort i Super. Opcję Komfort przygotowujemy z myślą o mniejszym budżecie, który klient chce przeznaczyć na wyposażenie łazienki lub kuchni. Wersja Super jest dla najbardziej wymagających klientów. Zobacz różnicę na przykładach. Zobacz więcej

Perfect Design

Jesteśmy perfekcjonistami. Tylko w pełni usatysfakcjonowany klient zaspokaja nasze ambicje. Dlatego pracujemy tak długo nad wybraną wersją, aż nie usłyszymy - To jest to, o czym marzyłem, -am, -liśmy. Nie mamy limitu wykonanych poprawek i zmian projektu. Pracujemy, aż osiągniemy efekt zadowalający klienta.

Zamów projekt

Academy of design

Masz pomysł na swoją łazienkę, ale nie wiesz jaki będzie efekt. Przyjdź do nas, zrobimy wizualizację twoich koncepcji. Będziesz mógł zobaczyć, jak wygląda twoja łazienka czy kuchnia. Wizualizację robimy w specjalistycznych komputerowych programach. Zmiany wprowadzamy na bieżąco, więc możesz porównać różne koncepcje. Dodatkowym bonusem jest możliwość uzyskanie bezpłatnej porady naszego architekta wnętrz.

Kontakt