Supershine

Superbłyszcząca, lśniąca powierzchnia uzyskana dzięki najwyższej jakości kilku warstwom lakieru, z czego ostatnia jest polerowana ręcznie.
Zobacz więcej

Strongline

Meble „bez uchwytów” są hitem. Są eleganckie i sprawdzają się w każdym stylu i w każdym wnętrzu. Jednakże, aby drzwiczki pełniły funkcję uchwytu ich krawędź nie może być taka zwykła. Zobacz więcej

Zdrowe materiałyj

Wszystkie meble wykonujemy z wysokiej klasy materiałów drewnianych, naturalnych oklein, lakierów i okuć. Zastosowane technologie i materiały są bezpieczne dla ludzi i środowiska naturalnego. Atesty na stosowane materiały są gwarancją jakości i rzetelności wykonania. Naturalne materiały dają poczucie ciepła, komfortu i bezpieczeństwa.

Bezpieczne rozwiązania

Pilnujemy standardów bezpieczeństwa, aby meble nie stanowiły zagrożenia dla wszystkich użytkowników – dla Was, w szczególności dla dzieci i dla gości. O bezpieczeństwie mebli decyduje wytrzymałość połączeń, elementów konstrukcji nośnej, bezpieczne rozwiązania konstrukcyjne i higieniczność.

Multichoice

Marzysz o kolorze mebli dobranym do odcienia dekoru glazury w Twojej łazience lub kuchni – nie ma sprawy. Gwarantujemy pełną swobodę wyboru mebli, ich kolorystyki, wymiarów i innych parametrów. Możesz wybrać dowolny kolor i wymiar, nie tylko z palety przedstawionej w naszych katalogach.