Dlaczego gres podłogowy drewnopodobny Atlas Concorde?

  • to trwała podłoga na lata - gres porcelanowy jest bardziej odporny i trwalszy niż jakiekolwiek deski podłogowe oraz gres szkliwiony
  • to gres najwyższej jakości - nie wymagający impregnacji ani żadnych, specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych (oprócz, oczywiście, wody z odpowiednim płynem)
  • to gres ratyfikowany - to dziwne słowo oznaczapiękną i gładką podłogę
  • to gres idealnie odwzorowujący każdy rodzaj drewna - egzotycznego – kolekcja Etic, postarzanego – Axi, swojskiego dębu – Bord
  • to gres produkcji włoskiej firmy Atlas Concorde - jednego z największych koncernów produkujących płytki w Europie

Deski Atlas Concorde to prawdziwy hit. Klienci kupują je do wielu pomieszczeń: łazienki, kuchni, holu, no i przede wszystkim salonu. Są łatwe do utrzymania w czystości, co wiem z praktyki, bo dbam o płytki ułożone w naszym sklepie. Wszystkie kolekcje Etic, Axi, Bord, Legendto bardzo wysoka jakość w połączeniu z pięknym wyglądem idealnie imitującym dechy. Użycie naturalnych materiałów do produkcji powoduje, że są miłe i ciepłe w odbiorze.

Monika Goździkowska
doradca klienta

Tak, wiem, to imitacja, ale ma w sobie dużo szlachetności, urok innego rodzaju niż lite drewno. Drewnopodobne kolekcje Atlas Concorde należą do moich ulubionych. Wykorzystuję te deski w wielu wnętrzachi efekt jest zawsze powalający (spektakularny), a klienci urządzają testy dla gości, czy to prawdziwe deski czy nie.
Polecam, w szczególności, najnowszą kolekcję Bord, w której jest pełno przeróżnych mozaik i ma przepiękne, stonowane kolory.

Małgorzata Mierzwińska
architekt wnętrz