Dlaczego Mise

Jakość. Funkcja. Design.

Jesteśmy dumni z jakości i designu naszych produktów. Nasze produkty, do łazienki i do kuchni spełniają najwyższe standardy. Płytki ceramiczne, meble łazienkowe, meble kuchenne, wanny, kabiny, umywalki i baterie, dostępne w naszym sklepie są wykonane w oparciu o surowe normy.

Jakość

Do produkcji mebli używamy materiałów sprawdzonych w naszym laboratorium. Korzystamy ze sprawdzonych dostawców. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy jakie produkty spełnią oczekiwania naszych klientów. Dbałość o szczegóły sprawia, że meble łazienkowe są solidnie wykonane i odporne na wilgotne środowisko łazienki. Do produkcji mebli stosujemy innowacyjne technologie (link do Technologie Mise). Prowadzimy nieustanne badania, wprowadzamy nowe materiały tak, aby jak najlepiej zabezpieczyć meble przed wilgocią. Meble łazienkowe i kuchenne Mise są najwyższej jakości. Płytki ceramiczne, dostępne w naszym salonie, spełniają najwyższe standardy.

Funkcja

Bardzo nam zależy, aby wszystkie kolekcje naszych mebli były łatwe w użytkowaniu i funkcjonalne. Każdy projekt nowej serii mebli rozpoczynamy od wnikliwej analizy potrzeb naszych klientów. Prowadzimy liczne badania wśród naszych klientów, a także własne obserwacje. Stworzyliśmy specjalny program . Jego założeniem jest takie projektowanie mebli, aby wszystkie rzeczy w łazience i kuchni miały swoje miejsce. W każdej kolekcji uwzględniamy miejsce na kosmetyki, ręczniki, środki czystości i różne rzeczy potrzebne w łazience. Meble łazienkowe i kuchenne Mise są przyjazne dla użytkownika. Płytki ceramiczne są łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu.

Design

Naszym priorytetem jest znalezienie harmonii pomiędzy jakością, funkcją a designem. Projektując stosujemy zasady technologii Five Design Elements (link do Jak projektujemy) Staramy się, aby nasze kolekcje były nie tylko dobrze zrobione i funkcjonale, ale także ładne. Śledzimy światowe trendy we wzornictwie. Nasi projektanci szukają innowacyjnych rozwiązań, nowych, ciekawych form, kolorów i wzorów. Czerpiemy inspirację z natury, wzorów dawnych mistrzów lub innych kultur. Odnajdujemy nowe zestawienia kolorystyczne i nowoczesne materiały. Meble łazienkowe Mise są ozdobą łazienki. Meble kuchenne Mise są ozdobą całego domu. To samo dotyczy płytek ceramicznych.

Pełny Pakiet Usług

Z Mise możesz wykończyć cały dom lub mieszkanie. Opracowaliśmy kompleksowa usługę dzięki, której „zdejmiemy z twojej głowy” wszystkie sprawy związane z wyposażeniem nowego lub remontowanego mieszkania.Zobacz więcej.